Licence při školení jezdců a soutěžících

V  neděli 17. března proběhne v Praze školení jezdců a soutěžích autocrossu a rallycrossu. Jako každoročně lze si na tomto školení zajistit vystavení licence pro letošní sezónu. Rozdíly ve vydávání licencí proti minulým letům jsou dva:

· Karty se tisknou pouze v sekretariátu FAS AČR

· Na FAS AČR se odevzdává kopie (levá část) zdravotní karty

Celý článek...

 

Školení jezdců

V neděli 17. března 2013 od 10 hodin se uskuteční školení jezdců, kteří se budou účastnit KartCross Mascom Cupu 2013. Školení proběhne v budově Autoklubu ČR v Praze  Opletalova ulice  Praha 1.

 

Technické předpisy KartCross Mascom Cupu 2013

Začátek nové sezóny KartCross Mascom Cupu se blíží. Technické předpisy pro ročník 2013 si můžete stáhnout  zde.

 

Licence pro Mascom Cup 2013

Informace k Národním licencím FAS AČR pro jezdce a soutěžící v KartCross Mascom Cupu 2013.
Nový kontakt na Středisko automobilového sportu Jičín (dříve Česká Lípa).
Pro letošní sezónu budou všechny licence nové a budou platit nová pravidla pro jejich vydávání:
1, Je nový formulář zdravotní karty, platný jen na jeden rok. Na obou částech musí být potvrzení lékaře a razítko SAS. Formuláře na požádání obratem zašlu.
2, Licence se budou tisknout pouze na sekretariátu FAS AČR. Proto je nutné na SAS nejdříve zaslat žádosti o vystavení licence jezdce (s jednou fotografii o rozměru na pas) nebo soutěžícího. Zdravotní karta se bude potvrzovat při předání licence.
Podrobné informace a dokumenty ke stažení najdete na nových webových stránkách střediska www.motorsportservis.cz

Kontakt: Jan Mochan
tel. 725 372 027
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Kalendář KartCross Mascom Cupu 2013

Začátek KartCross Mascom Cupu 2013 se pomalu blíží a tak je ten pravý čas zapsat si do kalendáře termíny závodů. Čeká nás už 4. sezóna KartCrossového závodění, v které se jezdci utkají v 7 autocrossových a 4 rallycrossových závodech. V kalendáři nechybí ani volný závod, kterým je "Setkání mistrů" v Humpolci.

 

 

 

Zimní KartCross na ČT Sport

Předposlední den roku 2012 potěšil všechny skalní fanoušky autokrosu a KartCrossu obzvášť. Na trati "Na Homolce" v Poříčí na Sázavou se uskutečnil volný dvojzávod KartCrossu, doplněný závody hobby autokrosu cestovních vozů. Na závodech nechyběly ani kamery ČT Sport. Záznam závodů můžete sledovat na ČT Sport v úterý 15. ledna od 21:55 a pokračování pak 22. ledna od 21:15. Na těchto stránkách najdete fotogalerii z obou závodů.

 

Vše nejlepší do nového roku