Get Adobe Flash player

První závod sezóny 2012 v Humpolci

V Humpolci se jede letošní první mistrovský závod v autokrosu
Začátek letošní autokrosové sezóny začíná již 14.-15.dubna na závodišti AMK „Zálesí“ Humpolec. Den před závodem 13. dubna se uskuteční testování závodních speciálů, které je povinné pro všechny jezdce. Od 14. do 15. dubna budou v Humpolci k vidění nejlepší čeští a v řadě případů současně i špičkoví evropští autokrosaři, kteří budou mít možnost si otestovat závodní techniku v ostrém mistrovském závodě před evropským šampionátem, který startuje začátkem května ve Francii.

Aktualizováno (Úterý, 03 Duben 2012 12:31)

Celý článek...

 

Propozice KartCross Mascom Cupu 2012

Propozice pro nadcházející ročník KartCross Mascom Cupu si můžete stáhnout zde.

 

Pronájem KartCrossů

Pro KartCross Mascom Cup 2012 připravujeme čtyři karty, které budeme pronajímat. Některé termíny jsou ještě volné, proto neváhejte. Více v sekci pronájem.

 

Kalendář závodů 2012

KartCross Mascom Cup 2012 je za dveřmi. Termíny závodů najdete zde.

 

OZNÁMENÍ pro majitele kártů

Vyzýváme všechny majitele kártů, aby si do konce února nechali upravit zadní rozvodovku, proti povolování šroubů. Tuto úpravu provádíme zdarma do konce února.

 

Vyhlášení KartCross MASCOM CUPu 2011

V sobotu 26.11. proběhlo v Benešově v restauraci Bedrock slavnostní vyhlášení KartCross MASCOM CUPu 2011. Pozváni nebyli jen vítězní jezdci,nýbrž  všichni, kteří se Mascomcupu pravidelně účastnili. Takže se zde setkala parta nadšenců se společným zájmem, kterým je závodění kartem.

Celý článek...

 

Setkání mistrů v Humpolci

Tak jsme definitivně ukončili letošní kartcrossovou sezonu. Na poslední závod v Humpolci dorazilo pouze sedm kartů, přičemž po první rozjíždce ukončil svoje vystoupeni pro poruchu Honza Kuneš, který byl velkým favoritem tohoto závodu.

Aktualizováno (Sobota, 22 Říjen 2011 20:02)

Celý článek...