Propozice KartCross Mascom Cupu 2012

Propozice pro nadcházející ročník KartCross Mascom Cupu si můžete stáhnout zde.

 

Pronájem KartCrossů

Pro KartCross Mascom Cup 2012 připravujeme čtyři karty, které budeme pronajímat. Některé termíny jsou ještě volné, proto neváhejte. Více v sekci pronájem.

 

Kalendář závodů 2012

KartCross Mascom Cup 2012 je za dveřmi. Termíny závodů najdete zde.

 

OZNÁMENÍ pro majitele kártů

Vyzýváme všechny majitele kártů, aby si do konce února nechali upravit zadní rozvodovku, proti povolování šroubů. Tuto úpravu provádíme zdarma do konce února.

 

Vyhlášení KartCross MASCOM CUPu 2011

V sobotu 26.11. proběhlo v Benešově v restauraci Bedrock slavnostní vyhlášení KartCross MASCOM CUPu 2011. Pozváni nebyli jen vítězní jezdci,nýbrž  všichni, kteří se Mascomcupu pravidelně účastnili. Takže se zde setkala parta nadšenců se společným zájmem, kterým je závodění kartem.

Celý článek...

 

Setkání mistrů v Humpolci

Tak jsme definitivně ukončili letošní kartcrossovou sezonu. Na poslední závod v Humpolci dorazilo pouze sedm kartů, přičemž po první rozjíždce ukončil svoje vystoupeni pro poruchu Honza Kuneš, který byl velkým favoritem tohoto závodu.

Aktualizováno (Sobota, 22 Říjen 2011 20:02)

Celý článek...

 

A JE ROZHODNUTO !!!

Tak máme za sebou poslední bodovaný závod MASCOMCUPu 2011, který se jel v Nové Pace. Obavy z podzimního počasí se naplnily a v Pace nás přivítal déšť a studený vítr, který značně stěžoval přípravu aut mezi rozjížďkami. I když trať byla perfektně připravená a časový harmonogram skvěle navazoval pro jezdce byla sobota velmi náročná.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 18:07)

Celý článek...