Tečka za kartcrossovým rokem 2020

Ahoj přátelé a kamarádi.
Chtěli bychom Vám poděkovat za uplynulý rok, který byl ovlivněný tím ošklivým virem:-).  I tak si myslíme, že jsme odjeli plnohodnotný šampionát, asi s největším počtem závodů ze všech kategorií.  Bohužel jsme nemohli v této situaci uspořádat slavnostní vyhlášení, které se pokusíme uspořádat na jaře, ihned jak to bude možné. Asi bude mít jinou podobu než obvykle, uvidíme co situace dovolí. Pravděpodobně bude spojeno se školením jezdců pro sezónu 2021.

Plánujeme příští sezónu, v které také nevíme, co nás čeká. Zatím jednáme o předběžném kalendáři závodů. Jakmile bude mít hrubé obrysy, budeme vás informovat. Plánujeme opět společně s českým KartCross MASCOM Cupem jet i rakouský MASCOM Cup. Jako v předchozích letech máme i pro rok 2021 v plánu 12 závodů.

Ve sportovních předpisech přitvrdíme trest za nefér jednání na trati. V technických předpisech bychom chtěli upozornit pouze na změnu, která se týká EVO zadní nápravy ( nikoliv evo kapotáže ). Pouze jezdci se zadní nápravou typu EVO budou započítáváni do celkového pořadí.  Žádné další změny na kartech v dalších min. 2 letech neplánujeme.

Stejně jako v předchozích letech jsme pro Vás připravili nástěnný kalendář, který si u nás po 10.lednu můžete vyzvednout.

Přejeme Vám v novém roce hlavně zdraví, štěstí, sportovní i osobní úspěchy a milá setkání na trati i v depu.