Get Adobe Flash player
Start

Jiří HAVELKA

*1974, bydliště Poříčí nad Sázavou – blízko autokrosové tratě

Zaměstnání

zaměstnanec stavební firmy

Sportovní minulost

hobby-motokros  - 1 rok

Volný čas

Mezi mé zájmy patřil odjakživa autokros, proto jsem členem AMK Poříčí nad Sázavou, kde jsem dříve dělal traťového komisaře

Zážitky s kartem

Nejsem schopen vyjádřit slovy, kdo se nesvezl -  nepochopí!!!  Když člověk sedí  v kartu na startovním roštu, slyší burácení motorů a zrychlený  tlukot srdce je to prostě nádhera, která se nedá s ničím srovnat. A ten požitek z jízdy, když má člověk za sebou sto koní – to je pak fičák !!!

Realizační tým

Jsem moc rád, že zrovna Roman Kalvoda, můj kamarád od dětství se vrhl po hlavě do výroby kartů a já měl možnost tento vývoj sledovat  a nakonec jsem si jeden ze speciálů zakoupil. Můj realizační tým jsou především moji  rodiče a kamarád mechanik Zdenda  - „Limon“, kteří mi věří a dělají vše proto, abych jezdil tak jak jezdím. Je to pro nás všechny velká  odměna, když dojedu  úspěšně  do cíle.  Velkým podmětem pro moje závodění  jsou  moji dva synové Petr a Michal, kteří  pro mě hodně znamenají a i oni  chtěli, abych závodil. Snažím se klukům hodně věnovat a tato naše společná zábava, jak závodění tak i vše kolem nám přináší spoustu zážitků. Kluci jsou na mě pyšní a to mě hřeje u srdíčka J.

Plány do budoucna

Do budoucna bych rád i nadále závodil s kartama, protože nás to baví a je tu bezva parta!!!. Jestli ušetřím nějakou tu kačku tak bych si rád pořídil lepší motor místo Horneta,  abychom byli schopní boje.


 

Vyzkoušej KartCross

Banner

Prodej CrMo materiálů

Banner